Trençkot

 

Farklı renklerdeki kıyafetler ile kombinlenebilen kadın trençkot seçenekleri gündelik yaşam kullanımın yanı sıra kurumsal hayatta da rahatlıkla kullanılabilir. Elbise, etek, pantolon, bluz ve gömleklerin üzerine giyilerek kombinlenebilen kadın trençkot modelleri, kolaylıkla giyilip çıkarılabilir. Rahat ve kullanışlı olmasıyla ön plana çıkan kadın trençkot bayan ürünleri, dışarıya çıkılırken ev kıyafetlerinin üzerine dahi giyilebilir.

Pratiklik sunmasıyla kadınların zamandan tasarruf etmelerine katkı sağlayan bayan trençkot modelleri, kumaş dokusuyla da beklentileri karşılar. Vücudu sıkmayan ve rahatsızlık vermeyen kadın trençkot modelleri, nefes alan kumaş yapısı sayesinde sıcak havalarda kadınların vücut ısısını artmamasını sağlar. Bu sayede kadın trençkot modellerini, gün içerisinde uzun süre giymek de mümkün. Kadın deri trençkot seçenekleri, tarzlarını yansıtmaktan çekinmeyen bireylerin tercihleri arasında yer alır. Rahatlıkla giyilen kadın süet trençkot modelleri, şık görünmeye önem veren genç kızlara ve yetişkinlere hitap eder.

Kadinmodasi.com trençkot bayan modelleri, kadınlara kolaylık, rahatlık ve konfor sağlayan dış giyim ürünleri arasında bulunur. Günümüz kadınlarının vücut hatlarını belli etmeyen trençkot modelleri, iç kısımlarında kullanılan astar sayesinde bedene tam olarak uyum sağlar.

Rahat ve kolay kullanabilir bir şıklık arayan günümüz kadınlarının severek giydikleri kadın siyah kadın trençkot çeşitleri hemen hemen tüm renkler ile birlikte kullanılabilme imkanı verir. Şapka, bere, şal, gözlük, saat gibi aksesuarların yanı sıra kolye, küpe, bileklik ve yüzük gibi takılarla ve aksesuarlarla da kombinlenebilen trençkotlar, gardıropların vazgeçilmez parçaları arasında yer alır. Kadinmodasi.com bayan trençkot uzun modeller, zarif bir görünüm kazanmayı kolaylaştırır.

Bayan trençkot kısa modeller ise günlük aktivitelerde rahatlıkla giyilebilir. Kadın trençkot fiyatları, modellerde kullanılan malzeme çeşitliliğine ve işçiliğe göre belirlenir. Kadinmodasi.com online mağazada, kadın trençkot satın al seçeneği ile istediğiniz ürüne sahip olabilme fırsatı sunar.

Havaların soğumaya başlamasıyla birlikte daha çok tercih edilen trençkot ve yağmurluk modelleri, kadınları rüzgarlı havalardan korumaya yardımcı olur. Hafif ve ince yapıda olmaları sayesinde rüzgara ve yağmura karşı koruma sağlayan modeller, çok çeşitli amaçlarla da kullanılabilir. Doğa yürüyüşü yaparken kullanılabilecek kadın trençkot modelleri, esnek kumaş yapılarıyla terletmez.

₺139,99 KDV Dahil
₺229,99 KDV Dahil
%39 İndirim
%39İndirim
₺139,99 KDV Dahil
₺229,99 KDV Dahil
%39 İndirim
%39İndirim
₺119,99 KDV Dahil
₺149,99 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
₺119,99 KDV Dahil
₺219,99 KDV Dahil
%45 İndirim
%45İndirim
₺139,99 KDV Dahil
₺179,99 KDV Dahil
%22 İndirim
%22İndirim