Tesettür Pantolon

 

Günümüz tesettürlü kadınların günlük hayatta sıklıkla kullandığı ve rahat ettiği ürünlerden biri olan tesettür pantolon tarz çeşitliliği ile ön plana çıkmaktadır. Tesettür pantolon bir kombinin tamamlayıcı parçasıdır. Rengi ve dokusuyla tunik, kap veya gömleklerinizle uyum sağlamalıdır. Oldukça fazla renk çeşitliliği kombinlerinizi daha kolay hale getirmektedir. Yaz veya kış fark etmeksizin rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Soğuk mevsimlerde genellikle kot veya kadife kumaşlar tercih edilir. Yazın ise tesettürlü kadınların tercihleri bol pantolonlarda yoğunlaşmaktadır. Aşırı rahat olması, şık durması ayrıca tesettür anlayışına daha uygun olması kullanımını arttırmaktadır. Birçok ürün ile kombine edebilirsiniz. Örneğin şık şifon bir tunik ile klasik kumaş pantolonlar özel gün ve davetlerde kullanabileceğiniz harika ve rahat ürünlerdir.

Kadinmodasi.com tesettür giyimin vazgeçilmezlerden olan tesettür pantolon modellerinin hemen hemen her tesettürlü bayan tarafından kullanıldığını söylemek yanlış olmayacaktır. Pantolon sayesin de hem rahatlık hem şıklık bir arada yakalanır.

Pantolonun esnek hareket kabiliyeti sağlaması ve oturup kalkışlarda rahatlıkla hareket edilmesi en çok tercih edilme nedenlerindendir. Ayrıca rüzgarlı havalarda yaşanılan problemlerin hiç biri pantolonla yaşanmamaktadır. Kadinmodasi.com tesettür pantolon modellerine her geçen gün bir yenisi eklenmektedir.

Dar paça pantolon, düz paça pantolon, boru paça pantolon, İspanyol paça pantolon en bilindik pantolon modelleri olarak karşımıza çıkmaktadır. Beli lastikli cepli pantolonlar da son zamanlar da pek çok kişi de görebildiğimiz pantolon çeşitlerindendir. Bu pantolon modeli cepleri sayesin de oldukça kullanışlıdır.

Ayrıca üst tarafı bol olmasına rağmen paçalara gidildikçe daralır. Beli lastikli olduğu için çok fazla beden sorunu yaşatmaz ve kemer takmak zorunda bırakmaz. Beli lastikli cepli pantolonların uçuk maviden pudra, borda tonlarına kadar pek çok renk çeşidi mevcuttur. Üstelik alınmak isteniyorsa her mağazadan rahatlıkla talep edilebilir.

Pileli tesettür pantolonlar ise yaz aylarında en çok tercih edilen pantolon modellerindendir. Geniş paçaları sayesin de bacakların hava almasını sağlayarak yaz ayların da ferahlık yaratır. Pileli pantolonlar şıklığı yakalamak ve kıyafetin de ön plana çıkarmak isteyen bayanların ilk tercihleri arasındadır. Özellikle canlı renklerin kullanıldığı bu pantolonları kombinlemek de oldukça kolaydır. Tesettür pantolonların diğer bir çeşidi de pileli pantolon eteklerdir. Bu pantolon etekler dışarıdan etek gibi gözükse de aslında pantolondur. Bu nedenle de pantolonun kullanıcıya verdiği tüm rahatlıkları pantolon etekler de vermektedir.

 
 
ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR