Tesettür Gömlek

 

Kadinmodasi.com tesettür gömlek gerek günlük hayatta gerekse ofis yaşantısında olsun giyim seçimi bulma açısından artık son derece kolay bir zemin ya da ortam var haldedir. Tesettür giyim ürünleri artık tüm hazır markalarda rahatlıkla temin edilebilmektedir. Bu rahatlıkla birlikte tesettürlü hanımlarda rahatlıkla tarzlarına uygun kombinler yapmada başarıyı elde edebilmektedir. Tesettür giyim kombinlerinde önemli olan detay yapılacak kombinin tesettür giyimine uygun olup olmadığına dair emin olmaktan geçer.

Herkesin bildiği gibi bu tarz giyimlerde kadında el ve yüz dışında tüm bölgeler örtülmeli, vücut hatları belli olan kıyafetler olmamalı ve ten görülmemelidir. Bu gibi detayların dikkat edilmesi halinde güzel bir kombin meydana getirilebilir.

Kadın tesettür giyimi olarak dolapta bulunabilecek tesettür gömlek kurtarıcıdır. Tesettür gömlek pantolon ya da etekle rahatlıkla kombin edilebilir. İster spor ister klasik olsun uygun renk seçimi ile birlikte giyim sorunu hallolur. Mesela beyaz bir gömlekle siyah bir etek kombini her zaman kurtarıcıdır. Uyumlu aksesuarları ile de abartmadan şık olma ayrıntısı kazanılır. Tesettürlü hanımlarda bir başka kurtarıcı jilelerdir.

Genelde beyaz tesettür gömlek üzerine kullanılan jileler bir tarz yaratacaktır. Tesettür gömlek modelleri beyaz, siyah ya da size hangi renk yakın ise ona göre bir seçim de yapmak kişisel zevkinize bağlıdır. Gömleklerin kumaşları da kuşkusuz ortama ve yere göre şekillenir. Mesela keten tarzı bir kumaş günlük hayatta şifon tarzı bir gömlekle de klasik bir tarz yakalanabilir.

Kadinmodasi.com tesettür gömlek; siyah pantolon ya da etek kombini dışında vücut hatlarını çok fazla belirgin hale getirmeyen kot pantolonlar da rahatlıkla kullanılabilir. Bir başka kullanılabilecek tarz ise gömlekle kazak uyumudur. Tesettür giyimlerde bu tarz kombinler hem kullanımı açısından rahat hem de şıklık açısından dikkat çekicidir. Her tarz giyimde olduğu gibi tesettür giyiminde de renk uyumu çok önemlidir. Çünkü giyilen kıyafetle uyması gereken en önemli aksesuar eşarp detayıdır. Eşarp hem renk açısından hem de tarz açısından uyum sağlamalıdır. Tesettür gömlek modelleri ile kullanılan eşarplarda tarzına göre son derece geniş bir yelpazededir. Bütün bu hususları dikkate alındığında tesettür giyim kombinlerinin başarılı oluşturulmasında önemli rol oynar.

 
 
ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR