Salopet

 

Tulum olarak da bilenen salopet, aslında pek temiz olmayan işlerde çalışanların koruyucu olarak kullandıkları bir kıyafet modelidir. Ancak salopet, modern zamanlarda çok trend ve tercih edilen bir moda parçası haline gelmiştir. Temelde önlük amacı taşıyan salopetler, pek çok farklı formda sunulabilir. Özellikle 90'lı yıllarda popüler olan ve günümüzde tekrar geri dönüş yapan salopetler; pantolon, şort veya etek formunda olabilir.

Salopet modelleri, gündüzden geceye ya da farklı mevsimlere göre uyarlanabilir. Jean kumaşlı modelleri ile günlük hayatta hem rahat hem de dinamik bir görünüm sunan salopetler, daha şık kumaşlardan yapıldığı zaman gece de giyilebilir. Aradığınız ve istediğiniz, her tarza ve ihtiyaca göre salopet modelleri bulunur.

Kadinmodasi.com, konforlu görünümler İçin Salopet Modelleri Salopetleri rahat ve cool görünümler için tercih etmeniz durumunda beyaz tişört ve spor ayakkabılardan yardım alabilirsiniz. Kot salopet modelleri, tişört veya ince üstlerle günlük hayatta şık ve tarz sahibi görünmenizi sağlayabilir.

Daha cesur seçimler için ise kısa üst modelleri ile salopetinizi bir araya getirebilirsiniz. Günlük hayatta spor ve aynı zamanda kadınsı görünmekten hoşlanan kadınlar ise salopet elbise modellerini seçebilirler. Sıcak mevsimler için kot veya kumaş gibi salopet modelleri uygun olurken kış aylarında kadife salopet modelleri mükemmel bir alternatif sunar.

Bot ve çizmeler ise salopetleri kış aylarında da rahatlıkla giymenize aracılık eder. Özel Gün ve Gecelerde Salopetle Tarz Yaratın Salopet, her ne kadar günlük bir kıyafet türü gibi görünse de özel gün ve gecelere de rahatlıkla uyarlanabilir. Bunun için salopetin kumaşı, modeli ve tamamlayıcı aksesuarlarınız önem taşır.

Daha şık görünümler için saten veya kadife salopet modellerini seçebilirsiniz. Ayrıca etek ya da elbise salopet modellerini, dantel veya saten gibi iddialı parçalardan oluşan değişik modeller ile tamamlayarak da partinin en şık kadını olabilirsiniz. Özel gün ve gecelerde salopetle şık olabilmek için özellikle kış aylarında topuklu çorap botlardan ya da diz üstü çizmelerden yararlanabilirsiniz. Mini etek veya elbise salopet tercih etmeniz durumunda ise stilettolar il de çok güzel görünümler yaratabilirsiniz.

ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR