Pijama Takımı

 

Yeni sezon kadın pijama takım modelleri, özellikle sıcak mevsimlerde şortlu pijamalar ve askılı pijama modellerinden oluşuyor. Gri, siyah lacivert, pembe, kırık beyaz ve daha fazla çeşitli renk seçeneklerine sahip olan askılı pijamalar, pamuklu kumaş seçeneği ile yaz boyu ferah bir uyku geçirmenize yardımcı.

Ter emici özelliği ile sıcaktan kaynaklanan terin üzerinizde soğumasını engelleyerek sizlere kaliteli uykunun anahtarını sunuyor. Kaprili ve kısa kollu pijama takımları mevsim geçişlerindeki kullanım rahatlığı ile oldukça sevilen modeller arasında yer alıyor. Şortlu pijama takım modelleri içerisinde bulunan saten pijama takımları ise kaygan ve yumuşak kumaş yapısı, dantel ve fırfır detayları, açık renkleri ile yumuşak görünümleri sevenlerin vazgeçilmez parçaları oluyor. Sıcak günler için gecelikler askılı ve diz üstü olarak üretiliyor.

Çizgili gecelik modelleri gibi farklı motifleri ile zevkli tasarımlara sahip olan etekli gecelikler, nefes aldıran dokusu ile yazın vazgeçilmez gecelik modelleri arasında yer alıyor. Yaz aylarında ferah bir uyku uyumaya ihtiyacınız varsa Kadinmodasi.com ‘un pamuklu ve saten takımları tam size göre.

Serin günlerde tercih edlien kadın pijama takım modelleri, farklı kalınlıklardaki kumaş yapıları ile ihtiyacınız olan pijama modellerini sizlerin tercihlerine sunuyor.

Yumuşak ve rahat kışlık pijamalar hafif kalın pamuklu yapıları ile kış akşamlarında size sıcaklık ve konfor sağlıyor. Polarlı yapıya sahip kadın pijama takım modelleri ev içerisinde üşümeden dolaşmanızı ve ev işlerini rahatlıkla yapabilmenizi sağlarken, desen ve motifleri ile serin günlerin ruhuna hitap eden seçeneklere sahip olmaktadır.

Kadinmodasi.com ‘un pijama takım modelleri çeşitli renklerin hakim olduğu pijama takım modelleri size soğuk ayların sıcak ve iç ısıtan atmosferini yaşatırken, farklı ve değişik motifli pijamalar kışın romantik havasını pijama takımlarına yansıtıyor.

Desenli pijama takımları ile mevsimi ev giyim ürünlerinizde yaşatmanız mümkün. Kadın pijama takım modelleri örme dokusu, polyester kumaşları ile soğuk havalarda sıcacık hissetmenizi sağlıyor. Kışlık gecelikler kalın dokusu ile sizi sarıp sarmalıyor. Kadinmodasi.com pijama takım modelleri ile siz de akşamları ayaklarınızı kalorifere uzatıp bir fincan sıcak çayınızla kitabınızı okuyup dinlenebileceğiniz çok özel dakikalarla dolu bir dünyaya davetlisiniz.